Neo
Jesteś tutaj: Aktualności Ostróda: Zapraszamy na kiermasz ogrodniczy "Zielona Arena"

Ostróda: Zapraszamy na kiermasz ogrodniczy "Zielona Arena"

Email Drukuj PDF

W dniach 15 - 16 marca w Centrum Targowo- Konferencyjnym Arena Ostróda odbędzie się Wiosenny Kiermasz Ogrodniczy "Zielona Arena".

Wiosenne kiermasze to organizowane cyklicznie imprezy ogrodnicze, w których uczestniczą ogrodnicy, producenci roślin ozdobnych, architekci krajobrazu, dystrybutorzy nasion, cebul kwiatowych, akcesoriów i dekoracji ogrodniczych. Zielona Arena to kiermasz, który wpisuje się w kalendarz imprez, podczas których każdy miłośnik ogrodu i regionalnych smaków wraz z rodziną znajdzie coś ciekawego dla siebie.

W tym roku organizatorzy kiermaszu wspólnie z producentami roślin ozdobnych, architektami zieleni i ogrodnikami pomogą urządzić i ukwiecić taras, balkon i przydomowy ogród. Dla dzieci przygotowana zostanie specjalna Strefa Małego Ogrodnika, w której najmłodsi będą mieli okazję nauczyć się rozpoznawać gatunki drzew, znaleźć kwiat marzeń i nauczyć się jak sadzić i pielęgnować rośliny. Dorośli z kolei będą mieli możliwość porozmawiania z wystawcami, zasięgnięcia porady i stworzenia swojego wymarzonego ogrodu na wiosnę wraz z architektem zieleni, który będzie radził i opowiadał o najnowszych rozwiązaniach i trendach w ogrodzie przez cały czas trwania imprezy.

Serdecznie zapraszamy wszystkich do odwiedzenia i wiosennych zakupów podczas kiermaszu ogrodniczego Zielona Arena w dniach 15-16 marca. Szczegółowe informacje na stronie internetowej www.zielonaarena.pl.Dodaj komentarz

Komentarze w serwisie NaszaOstróda.pl są moderowane. Nie publikujemy komentarzy, które:
- zawierają treści wulgarne, obraźliwe lub pomawiające osoby publiczne
- zawierają linki do stron o wulgarnej lub obraźliwej treści
- zawierają wyłącznie linki
- zawierają wyłącznie emotikony