Neo
Jesteś tutaj: Wiadomości Aktualności

Aktualności

Ostróda: Nowy system w ratuszu. Urzędnicy proszą o wyrozumiałość

Email Drukuj PDF

Na początku marca może ulec wydłużeniu czas obsługi klientów w zakresie ewidencji ludności, wydawania dowodów osobistych i rejestracji stanu cywilnego. Urzędnicy proszą mieszkańców Ostródy o wyrozumiałość.

Co robić w Ostródzie? Imprezowy rozkład jazdy (2 - 8 marca 2015)

Email Drukuj PDF

Co ciekawego dzieje się w Ostródzie w tym tygodniu? Zapraszamy na kolejny odcinek Imprezowego Rozkładu Jazdy portalu NaszaOstróda.pl.

Ostróda: Zakończono rozbudowę Expo Areny. Teraz ma prawie 40 000 m2 powierzchni

Email Drukuj PDF

Zakończył się drugi etap budowy ostródzkiego centrum targowo-konferencyjnego Expo Arena. Inwestycja powstała w ramach projektu ARENA OSTRÓDA CENTRUM TARGOWO KONFERENCYJNE WARMII I MAZUR, współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Programu Operacyjnego Rozwój Polski Wschodniej 2007 - 2013.

Ostróda: Auto Moto Arena 2015. Organizatorzy mówią aż o 13 tysiącach gości

Email Drukuj PDF

W miniony weekend ostródzką Expo Arenę odwiedziło około 13 tysięcy gości - podają organizatorzy drugiej edycji targów motoryzacyjnych Auto Moto Arena.

Co robić w Ostródzie? Imprezowy rozkład jazdy (23 lutego - 1 marca))

Email Drukuj PDF

Co ciekawego dzieje się w Ostródzie w tym tygodniu? Zapraszamy na kolejny odcinek Imprezowego Rozkładu Jazdy portalu NaszaOstróda.pl.

Nowe dowody osobiste już od 1 marca. Co powinniśmy o nich wiedzieć?

Email Drukuj PDF

Nowe dowody osobiste, które otrzymywać będziemy od 1 marca, nie będą zawierały: adresu zameldowania, skanu podpisu, informacji o kolorze oczu i wzroście. W dowodzie nie znajdzie się informacja o adresie, więc przy każdej zmianie meldunku nie trzeba będzie wymieniać dowodu osobistego. Format i wymiar dowodu pozostaje bez zmian. Pojawi się informacja o obywatelstwie.

Ostróda: Weekend z motoryzacją w Expo Arenie

Email Drukuj PDF

Podczas drugiej edycji targów Auto Moto Arena, która odbędzie się w sobotę i niedzielę (21 - 22 lutego), odwiedzający będą mieli okazję zapoznania się z najnowszą ofertą dealerów samochodów, motocykli i skuterów. Nie zabraknie również producentów i dystrybutorów akcesoriów samochodowych oraz dostawców usług dla motoryzacji.

Ostróda: Sześcioro chętnych na jedno wolne miejsce w radzie miasta

Email Drukuj PDF

Ryszard Kałużny, Mariusz Kłokocki, Grażyna Kośman, Ryszard Kowalski, Grzegorz Taciak i Tomasz Teliczan powalczą o miejsce w ostródzkiej radzie miasta, zwolnione przez obecnego zastępcę burmistrza Norberta Geska. Wybory uzupełniające w okręgu nr 9 zaplanowano na 29 marca.

Ostróda: W środę na dworcu prezentacja nowoczesnego pociągu Impuls

Email Drukuj PDF

W środę 18 lutego na ostródzkim dworcu zaprezentowany zostanie nowoczesny pociąg Impuls. Zakupiony przez samorząd województwa warmińsko- mazurskiego skład będzie obsługiwał połączenia m.in. na trasie Olsztyn - Ostróda - Iława.

Strona 1 z 112