Neo

 

Jesteś tutaj: Wiadomości Aktualności

Aktualności

Ostróda - Olsztynek: GDDKiA wybrała wykonawców kolejnego odcinka ekspresowej "siódemki"

Email Drukuj PDF

Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad rozstrzygnęła przetarg na budowę kolejnego odcinka drogi ekspresowej S7. Najkorzystniejsze oferty budowy odcinka S7 Ostróda - Olsztynek złożyły  firmy:  Strabag Infrastruktura Południe Sp. z o.o. (dawniej Heilit+Woerner  Sp. z o.o.) na zadanie nr 1 z kwotą 299,2 mln zł oraz Strabag Sp. z o.o. na zadanie nr 2 z kwotą 388,5 mln zł.

Ostróda: Nowy rozkład jazdy na Dworcu RzeczJasna

Email Drukuj PDF

Począwszy do ferii zimowych, stowarzyszenie RzeczJasna wprowadza stały rozkład jazdy na Dworcu RzeczJasna! Na stronie internetowej stowarzyszenia udostępniono nowy stały rozkład Dworca RzeczJasna ułożony w tygodniowy cykl.

Co robić w Ostródzie? Imprezowy rozkład jazdy (19 - 25 stycznia 2015)

Email Drukuj PDF

Co ciekawego dzieje się w Ostródzie w tym tygodniu? Zapraszamy na kolejny odcinek Imprezowego Rozkładu Jazdy portalu NaszaOstróda.pl.

Ostróda: "Salezjan" wypada z rankingu Perspektyw. LO im. Bażyńskiego na 417 miejscu w Polsce

Email Drukuj PDF

Tylko jedna ostródzka szkoła została sklasyfikowana w tegorocznym rankingu liceów i techników magazynu "Perspektywy". Liceum Ogólnokształcące im. Jana Bażyńskiego znalazło się na 417 miejscu wśród 500 najlepszych polskich szkół średnich.

Ostróda: Za miesiąc druga edycja targów Auto Moto Arena

Email Drukuj PDF

W lutym w ostródzkiej Expo Arenie odbędzie się druga odsłona targów motoryzacyjnych Auto Moto Arena. Premierowa edycja, która odbyła się w ubiegłym roku, cieszyła się dużym zainteresowaniem wystawców oraz odwiedzających i była największa imprezą motoryzacyjną w północno-wschodniej części Polski.

Co robić w Ostródzie? Imprezowy rozkład jazdy (12 - 18 stycznia 2015)

Email Drukuj PDF

Co ciekawego dzieje się w Ostródzie w tym tygodniu? Zapraszamy na kolejny odcinek Imprezowego Rozkładu Jazdy portalu NaszaOstróda.pl.

Ostróda: W marcu wybory uzupełniające do rady miasta w okręgu nr 9

Email Drukuj PDF

W ostatnią niedzielę marca, wyborcy z okręgu nr 9 ponownie pójdą do urn, by wybrać radnego, który zastąpi powołanego na stanowisko zastępcy burmistrza Norberta Geska.

Ostróda: W niedzielę XXIII finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

Email Drukuj PDF

W niedzielę 11 stycznia, już po raz dwudziesty trzeci zagra Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. W tym roku, zebrane pieniądze zostaną przeznaczone na podtrzymanie wysokich standardów leczenia dzieci na oddziałach pediatrycznych i onkologicznych oraz godną opiekę medyczną seniorów.

Nowe możliwości, nowe wyzwania - "RzeczJasna" podsumowuje miniony rok

Email Drukuj PDF

Trzecia edycja akcji "Ujawnij się!", gry miejskie w projekcie "Odkoduj Ostródę", kampania społeczna "Zobacz. Wysłuchaj. Zaufaj", "Akademia Lokalnego Lidera", wystawy, koncerty, warsztaty - Stowarzyszenie Inicjatyw Możliwych "RzeczJasna" podsumowało swoją działalność w 2014 roku.

Strona 1 z 110