Brodiuk

Polecamy również: Noclegi w Polsce, tanie noclegi Mazury | Ostróda, Informacje lokalne | Strony www, poligrafia, ulotki, plakaty | Autoserwis Domańscy Ostróda

Jesteś tutaj: Wiadomości Aktualności

Aktualności

Co robić w Ostródzie? Imprezowy rozkład jazdy (20 - 26 października)

Email Drukuj PDF

Co ciekawego dzieje się w Ostródzie pomiędzy 20 a 26 października 2014 roku? Zapraszamy na kolejny odcinek Imprezowego Rozkładu Jazdy portalu NaszaOstróda.pl.

Ostróda: Do wyborów zostały cztery tygodnie. Uruchamiamy serwis wyborczy!

Email Drukuj PDF

Znamy już nazwiska wszystkich kandydatów, startujących w tegorocznych wyborach, a to oznacza, że od teraz kampania nabierze tempa. Na cztery tygodnie przed głosowaniem, uruchamiamy specjalny serwis wyborczy, w którym znajdziecie wszelkie przydatne informacje na temat batalii samorządowej 2014.

Ostróda: Wybory już za miesiąc! Zobacz, kto wystartuje w Twoim okręgu

Email Drukuj PDF

Stu trzydziestu kandydatów będzie ubiegało się o mandat radnego miejskiego w zaplanowanych na 16 listopada wyborach samorządowych. W tym roku po raz pierwszy głosować będziemy w jednomandatowych okręgach wyborczych.

Co robić w Ostródzie? Imprezowy rozkład jazdy (13 - 19 października)

Email Drukuj PDF

Co ciekawego dzieje się w Ostródzie pomiędzy 13 a 19 października 2014 roku? Zapraszamy na kolejny odcinek Imprezowego Rozkładu Jazdy portalu NaszaOstróda.pl.

Obwodnice Ostródy za prawie miliard złotych! Rozstrzygnięto przetarg

Email Drukuj PDF

Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad rozstrzygnęła przetarg na budowę dwóch obwodnic Ostródy - w ciągu drogi ekspresowej nr 7 i drogi krajowej nr 16. Wartość wybranej oferty to niemal miliard złotych.

Medycyna estetyczna w Elblągu. Zobacz nową Klinikę Medesta

Email Drukuj PDF

Obecnie rozwija się wiele dziedzin medycyny, w tym medycyna i chirurgia estetyczna. Coraz więcej Pacjentów świadomie decyduje się na zabiegi poprawiające urodę, które do niedawna w Polsce były tematem tabu.

Nowe Rozmaitości Ostródzkie już w sprzedaży

Email Drukuj PDF

Nowy numer "Rozmaitości Ostródzkich" - pierwszego i jedynego kolorowego magazynu ziemi ostródzkiej - już w sprzedaży. Szukaj nas w kioskach i sklepach z prasą kolorową. Cena: tylko 1,70 zł.

Ostróda: W przyszłym tygodniu rozpoczną się zajęcia na Dworcu RzeczJasna

Email Drukuj PDF

Dworzec  RzeczJasna to otwarta dla mieszkańców miasta przestrzeń działań nieoczywistych, twórczych, przyjaznych każdemu, dzielenia się refleksjami, tworzenia więzi międzyludzkich. Jest tu czytelnia, wymienialnia  gazet i książek, kącik gier świetlicowych. Na dworcu można zorganizować pokaz, wystawę, koncert, warsztaty – członkowie stowarzyszenia RzeczJasna udzielą nieodpłatnie miejsca za pomysł. Pierwsze zajęcia i spotkania już od najbliższego wtorku.

Ostródzie grozi silne trzęsienie ziemi? Sejsmolodzy: nawet 7 stopni w skali Richtera

Email Drukuj PDF

Sejsmolodzy przewidują, że północną Polskę, w tym i Ostródę, czeka nieuchronnie trzęsienie ziemi - informuje portal Onet.pl. Do wstrząsu może dojść w każdej chwili, nie sposób przewidzieć dokładnie kiedy. Jak podkreślają, może się to wydarzyć dzisiaj, jak również za kilka bądź kilkadziesiąt lat. Pewne jest jednak, że nastąpi.

Strona 1 z 105