Neo
Jesteś tutaj: Wiadomości Aktualności

Aktualności

Gmina Ostróda: W sobotę zamkną przejazd w Lubajnach. Remont torów

Email Drukuj PDF

W sobotę 20 grudnia PPU Dromo Sp. Z.o.o. prowadzić będzie prace remontowe na przejeździe kolejowym w Lubajnach. Przejazd będzie zamknięty w godzinach 8:00 - 18:00. Drogowcy wyznaczyli objazd do drogi krajowej nr 16.

1000 serc w Ostródzie. Zapraszamy na bezpłatne badania EKG

Email Drukuj PDF

Mieszkańcy Ostródy i okolic po raz pierwszy będą mogli skorzystać z bezpłatnych badań EKG w ramach akcji "1000 serc". KardioBus, na pokładzie którego po całej Polsce przemieszcza się wykwalifikowany personel, stanie 19 grudnia przy ul. Piastowskiej 5. Między 9:00 i 17:00 wszyscy chętni mogą przyjść i bez rejestracji oraz skierowania wykonać badanie kardiologiczne.

Co robić w Ostródzie? Imprezowy rozkład jazdy (15 - 21 grudnia 2014)

Email Drukuj PDF

Co ciekawego dzieje się w Ostródzie w tym tygodniu? Zapraszamy na kolejny odcinek Imprezowego Rozkładu Jazdy portalu NaszaOstróda.pl.

Ostródzianin będzie marszałkiem województwa! PSL wskazało Gustawa Marka Brzezina

Email Drukuj PDF

Były wójt gminy Ostróda Gustaw Marek Brzezin został kandydatem Polskiego Stronnictwa Ludowego na stanowisko marszałka województwa warmińsko- mazurskiego. Po zwycięstwie w wyborach samorządowych, ludowcy obsadzą większość miejsc w zarządzie województwa.

Ostróda: Rozpoczęła się nowa kadencja burmistrza. Czesław Najmowicz złożył ślubowanie

Email Drukuj PDF

We wtorek 9 grudnia w sali reprezentacyjnej ostródzkiego zamku, podczas uroczystej sesji rady miasta, odbyła się ceremonia zaprzysiężenia wybranego na drugą kadencję burmistrza Czesława Najmowicza.

Co robić w Ostródzie? Imprezowy rozkład jazdy (8 - 14 grudnia 2014)

Email Drukuj PDF

Co ciekawego dzieje się w Ostródzie w tym tygodniu? Zapraszamy na kolejny odcinek Imprezowego Rozkładu Jazdy portalu NaszaOstróda.pl.

Ostróda: Norbert Gesek będzie nowym zastępcą burmistrza. Grzegorz Kierozalski odwołany

Email Drukuj PDF

Radny Norbert Gesek będzie nowym zastępcą burmistrza Ostródy. Jego nominacja ma zostać ogłoszona we wtorek 9 grudnia, podczas uroczystego zaprzysiężenia Czesława Najmowicza.

Mikołajki w Ostródzie. Gdzie warto wybrać się w sobotę 6 grudnia?

Email Drukuj PDF

Bajkowy Mikołaj w Expo Arenie, koncert Dezertera w sali kameralnej amfiteatru, a może wieczór wspomnień o Mieczysławie Foggu na Dworcu RzeczJasna? Zobacz, gdzie warto wybrać się w sobotę 6 grudnia.

Ostróda: Starzy burmistrz i wójt, nowy starosta. Powyborczy krajobraz w mieście, gminie i powiecie

Email Drukuj PDF

Czesław Najmowicz i Andrzej Wiczkowski to najwięksi zwycięzcy tegorocznych wyborów samorządowych. Pierwszy udowodnił, że nadal cieszy się poparciem większości wyborców i w rewanżowym starciu z Olgierdem Dąbrowskim potwierdził uzyskany w nadzwyczajnych, poreferendalnych okolicznościach mandat. Drugi zbudował wokół siebie koalicję, która po ośmiu latach odsunęła od władzy w powiecie Włodzimierza Brodiuka. W gminie Ostróda natomiast, spokojną reelekcję i zdecydowaną większość w radzie zapewnił sobie dotychczasowy wójt Bogusław Fijas.

Strona 1 z 108