Neo
Jesteś tutaj: Wiadomości Aktualności

Aktualności

Co robić w Ostródzie? Imprezowy rozkład jazdy (5 - 11 października)

Email Drukuj PDF

Co ciekawego dzieje się w Ostródzie w tym tygodniu? Zapraszamy na kolejny odcinek Imprezowego Rozkładu Jazdy portalu NaszaOstróda.pl.

Ostróda: Sokoły, strzelby i dziczyzna. Jutro zaczynają się targi łowieckie w Expo Arenie

Email Drukuj PDF

Od piątku do niedzieli (2 - 4 października) w ostródzkiej Expo Arenie odbywać będą się targi branży łowieckiej Hubertus Arena. Wydarzenie ma promować tradycję myśliwską północnej Polski - jednego z najatrakcyjniejszych terenów łowieckich w Europie.

Ostróda: Wolny Uniwersytet na Dworcu RzeczJasna. Pierwsze zajęcia już w sobotę

Email Drukuj PDF

Już w najbliższą sobotę na Dworcu RzeczJasna swoją działalność zainauguruje Wolny Uniwersytet. Pierwsze zajęcia związane będą z obchodami Światowego Dnia Wegetarianizmu i Weganizmu oraz Światowego Dnia Dobroci dla Zwierząt. Początek o godzinie 17:00.

Ostróda: Nowe szkolenia w Młodzieżowym Centrum Kariery

Email Drukuj PDF

Operator wózków jezdniowych i spawacz metodami TIG i MAG - to nowe bezpłatne kursy zawodowe, organizowane przez Młodzieżowe Centrum Kariery OHP w Ostródzie. Zapisywać można się w siedzibie MCK na dworcu. Kursy przeznaczone są dla osób wieku od 18 do 24 lat.

Ostróda: Od czwartku nie będzie ciepłej wody. Wszystko przez budowę S7

Email Drukuj PDF

Jak informuje Miejskie Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej w Ostródzie, od czwartku 1 października wstrzymana zostanie dostawa energii cieplnej do wszystkich odbiorców. Przerwa ma potrwać tydzień. Przez ten czas nie będzie ciepłej wody w kranach, zimne pozostaną również kaloryfery.

Co robić w Ostródzie? Imprezowy rozkład jazdy (28 września - 4 października)

Email Drukuj PDF

Co ciekawego dzieje się w Ostródzie w tym tygodniu? Zapraszamy na kolejny odcinek Imprezowego Rozkładu Jazdy portalu NaszaOstróda.pl.

Gmina Ostróda: Zapraszamy na VIII Mazurski Dzień Ziemniaka

Email Drukuj PDF

W niedzielę 27 września w Dworze Kraplewo, już po raz ósmy obchodzony będzie Mazurski Dzień Ziemniaka. Głównym punktem programu będzie konkurs kulinarny na najlepszą potrawę z ziemniaka, w którym sołectwa z gminy Ostróda rywalizować będą o Puchar Marszałka Województwa Warmińsko-Mazurskiego.

Ostróda: 70-lecie LO im. Bażyńskiego. Zapisy na zjazd absolwentów tylko do soboty

Email Drukuj PDF

Już 2 października, ostródzkie Liceum Ogólnokształcące im. Jana Bażyńskiego będzie obchodziło 70-lecie swojego istnienia. Główną atrakcją będzie zjazd nauczycieli i absolwentów wszystkich roczników. Jeszcze tylko do soboty, 26 września, można zapisywać się na to wyjątkowe wydarzenie.

Ostródzki dworzec "Cudem Funduszy Europejskich". Burmistrz odebrał nagrodę. Za co?

Email Drukuj PDF

W ubiegły piątek, 18 września, w siedzibie Ministerstwa Infrastruktury i Rozwoju wręczono nagrody w VIII edycji konkursu „Polska Pięknieje – 7 Cudów Funduszy Europejskich”. Projekt „Rewitalizacja budynku dworca w Ostródzie” otrzymał nagrodę główną w kategorii Rewitalizacja.

Strona 1 z 123