Neo
Jesteś tutaj: Aktualności Arena Ostróda: Pokazy, konferencje, koncerty. Za 2 tygodnie targi Agro-Power Mazury

Arena Ostróda: Pokazy, konferencje, koncerty. Za 2 tygodnie targi Agro-Power Mazury

Email Drukuj PDF

Zaledwie dwa tygodnie dzielą nas od nowej rolniczej imprezy targowej. Ma być widowiskowo, ciekawie, a przede wszystkim niestandardowo. Będzie to pierwsza tego typu wystawa, bo organizator – firma Agro-Plon z Ostródy – do udziału zaprosił nie tylko światowe marki z branży rolnej, ale i wyjątkowych artystów, którzy sprawią, że nikt nie będzie się nudził.

Przez trzy dni Ostróda będzie stolicą rolniczych innowacji, ale jak zapowiadają organizatorzy, także miejscem wyjątkowych atrakcji. Taniec na wysokości, występy artystów znanych z telewizyjnego show „Mam Talent” – oto co między innymi czeka na uczestników Targów Agro–Power Mazury. Targom towarzyszyć będą także liczne konferencje merytoryczne, jak na przykład „Uprawa bez pługa”.

Koncepcja Targów Agro–Power Mazury powstała z myślą o tym, aby zwiedzający i wystawcy zapamiętali je na długo. - Pokażemy świat innowacji i oryginalnych technologii w rolnictwie, jednocześnie zapewniając świetną zabawę. Mamy nadzieję, że nasze przedsięwzięcie będzie nieszablonowe i wyróżni się na tle innych, znanych już inicjatyw w branży – mówi Patrycja Woycicka, organizator i Dyrektor Programowy Targów Agro-Power Mazury.

Do obejrzenia będą między innymi zapierające dech w piersiach pokazy żonglerki artystycznej i akrobatyki powietrznej, pokazy kuchni molekularnej łączące zdobycze nauki ze sztuką gotowania, wyjątkowe pokazy mody inspirowane darami ziemi z kreacjami świetnych polskich projektantów oraz wielka rywalizacja zabytkowych maszyn rolniczych ze zdobyczami najnowszej technologii.

Wciąż można dołączyć do grona wystawców Targów Agro–Power Mazury. Na stronie internetowej www.agropowermazury.pl prowadzimy rejestrację online. - Aby wziąć udział w wydarzeniu, w roli wystawcy, wystarczy wypełnić i przesłać formularz zgłoszeniowy – wyjaśnia Patrycja Woycicka.

Przypomnijmy, w dniach 18-20 października Centrum Targowo-Konferencyjne Warmii i Mazur Arena Ostróda zgromadzi producentów oraz dealerów maszyn i urządzeń rolniczych, przedstawicieli koncernów chemicznych oraz nawozowych, producentów pasz i dodatków paszowych, a także wiele innych firm z Polski i Europy.

Szczegółowe informacje na temat wydarzenia znajdują się na stronie www.agropowermazury.pl.

 Dodaj komentarz

Komentarze w serwisie NaszaOstróda.pl są moderowane. Nie publikujemy komentarzy, które:
- zawierają treści wulgarne, obraźliwe lub pomawiające osoby publiczne
- zawierają linki do stron o wulgarnej lub obraźliwej treści
- zawierają wyłącznie linki
- zawierają wyłącznie emotikony