Neo
Jesteś tutaj: Aktualności

Aktualności

PolskiBus.com likwiduje przystanek w Ostródzie. "To udogodnienie..."

Email Drukuj PDF

Firma PolskiBus.com poinformowała, że od 5 maja bieżącego roku połączenia na linii P1 pomiędzy Warszawą i Gdańskiem będą realizowane bezpośrednio, bez przystanku w Ostródzie.

Ostródzki festiwal trampoliną do światowej kariery? World Reggae Contest podczas 15 edycji ORF

Email Drukuj PDF

Podczas 15 edycji Ostróda Reggae Festival odbędzie się premierowa odsłona World Reggae Contest, czyli międzynarodowego konkursu dla młodych twórców reggae. Główną nagrodą w konkursie będzie sesja nagraniowa w Harry J Studios na Jamajce, gdzie swoje pierwsze albumy nagrywali m.in. Bob Marley i The Wailers. 

Co robić w Ostródzie? Imprezowy rozkład jazdy (13 - 19 kwietnia)

Email Drukuj PDF

Koncerty Damiana SyjonFama i Kasy Chorych oraz mecze Sokoła Ostróda i Stomilu Olsztyn to najciekawsze wydarzenia tego tygodnia. Co jeszcze dzieje się w Ostródzie? Co jeszcze dzieje się w Ostródzie w tym tygodniu? Zapraszamy na kolejny odcinek Imprezowego Rozkładu Jazdy portalu NaszaOstróda.pl.

W Ostródzie powstanie Rada Osiedla Centrum. Chcą tego dwie radne

Email Drukuj PDF

Po osiedlach Drwęckim i Plebiscytowym, swoją radę będzie miało również Osiedle Centrum. Z inicjatywą powołania nowej jednostki pomocniczej wystąpiły radne Anna Rutkiewicz i Agnieszka Majewska- Pawełko.

Ostróda: Sprawdź za darmo swoje auto. Wspólna akcja policjantów i diagnostów

Email Drukuj PDF

Już w najbliższą sobotę 11 kwietnia, w wybranych stacjach diagnostycznych na terenie powiatu ostródzkiego, kierowcy będą mogli za darmo sprawdzić stan techniczny swoich samochodów.

Co robić w Ostródzie? Imprezowy rozkład jazdy (6 - 12 kwietnia 2015)

Email Drukuj PDF

Co ciekawego dzieje się w Ostródzie w tym tygodniu? Zapraszamy na kolejny odcinek Imprezowego Rozkładu Jazdy portalu NaszaOstróda.pl.

Ostróda: Bezpłatne szkolenia i porady prawne w Miejskim Ośrodku Pomocy Społecznej

Email Drukuj PDF

Grupa Doradcza Prawno-Medyczna, wydawca kwartalnika „Wypadki i Odszkodowania”, zaprasza na darmowe szkolenia i porady prawne dla pracowników i podopiecznych Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Ostródzie. Pierwsze darmowe porady prawne dla osób poszkodowanych odbędą się 10 kwietnia.

Ostróda i Kajkowo powalczą o place zabaw w konkursie Nivea

Email Drukuj PDF

Samorządy miasta i gminy Ostróda przystąpiły do konkursu „Podwórko NIVEA”, w którym nagrodą jest budowa nowoczesnych placów zabaw. Ostróda zgłosiła teren przy Gimnazjum nr 2, natomiast gmina wiejska jako miejsce potencjalnej lokalizacji Rodzinnego Miejsca Zabaw wskazała Kajkowo. Zarówno władze miasta, jak i gminy Ostróda proszą o wsparcie i głosownie za pośrednictwem aplikacji www.nivea.pl/podworko.

Co robić w Ostródzie? Imprezowy rozkład jazdy (30 marca - 5 kwietnia)

Email Drukuj PDF

Co ciekawego dzieje się w Ostródzie w tym tygodniu? Zapraszamy na kolejny odcinek Imprezowego Rozkładu Jazdy portalu NaszaOstróda.pl.

Strona 1 z 114