Neo

Polecamy również: Noclegi w Polsce, tanie noclegi Mazury | Ostróda, Informacje lokalne | Strony www, poligrafia, ulotki, plakaty | Autoserwis Domańscy Ostróda

Jesteś tutaj: Aktualności

Aktualności

Ostróda: Zapraszamy na XIX Festiwal Muzyki Tanecznej. MAMY DLA WAS BILETY!

Email Drukuj PDF

Wielkimi krokami zbliża się największe medialne przedsięwzięcie w branży muzyki tanecznej. Już po raz XIX do Ostródy zawitają najpopularniejsze zespoły Dance i Disco Polo. Ogólnopolski Festiwal Muzyki Tanecznej potrwa dwa dni - od 25 do 26 lipca.

Ostróda: Zapraszamy do Cyrku Arena. Główna atrakcja to pokaz lwów

Email Drukuj PDF

W środę 23 lipca w Ostródzie wystąpią artyści Cyrku Arena. Początek spektaklu, podczas którego zaprezentowany zostanie zupełnie nowy program artystyczny, o godzinie 17:30. Cyrkowcy rozbiją swój namiot przy targowisku miejskim (ul. Pionierska).

Ostróda: Alarm bombowy. Ewakuowano sąd, prokuraturę i Urząd Skarbowy

Email Drukuj PDF

We wtorek 22 lipca przed południem ewakuowano pracowników ostródzkiego Urzędu Skarbowego, Sądu Rejonowego oraz Prokuratury Rejonowej. To efekt anonimowej informacji o podłożeniu bomby, którą rozesłano pocztą elektroniczną do kilkudziesięciu instytucji na terenie całego kraju.

E-maile z informacją o podłożeniu bomb dotarły do ostródzkich instytucji przed godziną 8 rano. Ładunki miały eksplodować w samo południe. - Administratorzy budynków, których dotyczyły ostrzeżenia podjęli decyzję o ich ewakuacji - mówi podkom. Bożena Bujakiewicz, oficer prasowy Komendanta Powiatowego Policji w Ostródzie. - Z budynku Urzędu Skarbowego i pobliskiej Szkoły Podstawowej nr 2 ewakuowano ponad sto osób. Z sądu i prokuratury - blisko 90 osób. Policyjni pirotechnicy sprawdzili wszystkie pomieszczenia i, na szczęście, alarm okazał się fałszywy.

Teraz policjanci pracują nad ustaleniem tożsamości autora informacji o podłożeniu bomb. Jak powiedział portalowi Gazeta.pl rzecznik Komendy Głównej Policji Mariusz Sokołowski, mail do kilkudziesięciu instytucji na terenie kraju został najprawdopodobniej wysłany z jednego adresu.

Co robić w Ostródzie? Imprezowy rozkład jazdy (21 - 27 lipca 2014)

Email Drukuj PDF

Międzynarodowe Lato Z Folklorem oraz Festiwal Muzyki Tanecznej to niewątpliwie najciekawsze z wydarzeń rozpoczynającego się tygodnia. Na co jeszcze warto wybrać się w Ostródzie? Zapraszamy na kolejny odcinek "Imprezowego rozkładu jazdy" serwisu NaszaOstróda.pl.

Ostróda: Rock On Stage w amfiteatrze. Mamy dla Was 10 biletów!

Email Drukuj PDF

Już jutro i pojutrze (18 - 19 lipca) ostródzki amfiteatr opanują ciężkie rockowe brzmienia. Podczas imprezy "Rock On Stage" wystąpią obiecujące polskie zespoły, a wyjątkowe afterparty poprowadzi Kubańczyk Raynel Fernandez Ballester z Havany. Mamy dla Was 10 wejściówek na to wydarzenie!

Zapraszamy na Ostróda Summer Hot Days 2014

Email Drukuj PDF

Wakeboardowe Mistrzostwa Europy i Afryki, Rock On Stage w amfiteatrze i miasteczko astronomiczne Radia ZET Gold to tylko niektóre z atrakcji dziewiętnastej edycji Ostróda Summer Hot Days. Początek już jutro.

Co robić w Ostródzie? Imprezowy rozkład jazdy (14 - 20 lipca)

Email Drukuj PDF

Wakeboardowe Mistrzostwa Europy i Afryki to z pewnością najbardziej interesujące z wydarzeń tego tygodnia. Gdzie jeszcze warto się wybrać? Zapraszamy na kolejny odcinek "Imprezowego rozkładu jazdy" serwisu NaszaOstróda.pl.

Ostróda: Będzie się działo! Wakeboardowe Mistrzostwa Europy i Afryki oraz "Rock On Stage" w amfiteatrze

Email Drukuj PDF

Niezwykle interesująco zapowiada się przyszły tydzień w Ostródzie. Najważniejszym wydarzeniem będą rozpoczynające się w środę Mistrzostwa Europy i Afryki w wakeboardzie za wyciągiem, które zostaną rozegrane na Jeziorze Drwęckim. Z kolei w amfiteatrze odbędzie się pierwsza edycja imprezy "Rock On Stage", podczas której wystąpią młode, obiecujące zespoły rockowe.

Powiat: Trwają Dni Grunwaldu. W sobotę inscenizacja bitwy [program]

Email Drukuj PDF

Inscenizacja jednej z największych bitew średniowiecznej Europy będzie centralnym punktem obchodów Dni Grunwaldu, które rozpoczęły się w środę 9 lipca i potrwają do niedzieli. Starcie wojsk króla Władysława Jagiełły z Krzyżakami rozpocznie się w sobotę 12 lipca o godzinie 15:00. Poniżej prezentujemy szczegółowy program wydarzeń na Polach Grunwaldu.

Strona 1 z 99