AMW

Polecamy również: Noclegi w Polsce, tanie noclegi Mazury | Ostróda, Informacje lokalne | Strony www, poligrafia, ulotki, plakaty | Autoserwis Domańscy Ostróda

Jesteś tutaj: Aktualności

Aktualności

Ostróda: Stowarzyszenie RzeczJasna partnerem Fundacji Orange. Rusza nowy konkurs

Email Drukuj PDF

Ostródzkie Stowarzyszenie Inicjatyw Możliwych "RzeczJasna" znalazło się w zaszczytnym gronie partnerów Fundacji Orange, którzy podzielą się swoimi najlepszymi praktykami i włączą  w realizację najciekawszych inicjatyw w nowym konkursie dotacyjnym. - W naszym województwie jest tylko 3 takich partnerów, to dla nas ogromny sukces - mówi Kinga Wiśniewska z zarządu SIM "RzeczJasna".

Nowe Rozmaitości Ostródzkie już w sprzedaży

Email Drukuj PDF

Nowy numer "Rozmaitości Ostródzkich" - pierwszego i jedynego kolorowego magazynu ziemi ostródzkiej - już w sprzedaży. Szukaj nas w kioskach i sklepach z prasą kolorową. Cena: tylko 1,70 zł.

Ostróda: Dzień Pamięci Ofiar Zbrodni Katyńskiej

Email Drukuj PDF

W poniedziałek 14 kwietnia w ramach ostródzkich obchodów Dnia Pamięci Ofiar Zbrodni Katyńskiej zapalono znicze pod Dębami Pamięci oficerów Wojska Polskiego zamordowanych w Katyniu. Następnie w kościele pw. Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny odbyła się msza święta w intencji Ofiar Zbrodni Katyńskiej.

Ostróda: Znamy już program majówki. Wystawy, koncerty reggae, biegi uliczne, regaty...

Email Drukuj PDF

W tym roku podczas długiego majowego weekendu świętować będziemy jubileusze 685-lecia Ostródy, 20-lecia partnerskiej współpracy z Osterode Am Harz oraz 10-lecia wejścia Polski do Unii Europejskiej. Poniżej prezentujemy szczegółowy program imprez.

"Polska oczami Orła". Ostróda w filmie TVP 1 i ministerstwa rozwoju. Wyjdźmy na miasto!

Email Drukuj PDF

Na zlecenie TVP 1 i Ministerstwa Infrastruktury i Rozwoju, firma Jake Vision filmuje Polskę z lotu ptaka na potrzeby nowego filmu dokumentalnego „Polska oczami Orła”. Autorzy filmu będą filmować z pokładu helikoptera Zakopane, Kraków, Katowice, Sandomierz, Lublin , Kazimierz Dolny, Warszawę, Mikołajki, Olsztyn, Ostródę, Malbork, Trójmiasto i Hel.

Ostróda: Firma TechnoMarine naprawi słynne statki dla Żeglugi. Władze miasta uratują unijną dotację?

Email Drukuj PDF

Dobiega końca obfitująca w wiele zwrotów akcji saga z wadliwymi statkami dla Żeglugi Ostródzko- Elbląskiej. W piątek w Urzędzie Miasta podpisano umowę z firmą, która naprawi źle wykonane statki i dostarczy je do Ostródy.

Powiat: Kierowcy będą mogli bezpłatnie sprawdzić stan swoich aut

Email Drukuj PDF

W sobotę 12 kwietnia na wybranych stacjach diagnostycznych powiatu ostródzkiego wszyscy kierowcy będą mogli za darmo sprawdzić stan techniczny swoich aut. To wspólne, organizowane już od kilku lat, przedsięwzięcie policjantów i Starostwa Powiatowego w Ostródzie.

Ostróda: Koparka uszkodziła gazociąg. Na prawie 2 godziny wstrzymano ruch pociągów i samochodów

Email Drukuj PDF

Rozszczelniony gazociąg doprowadził do zablokowania na prawie 2 godziny ruchu samochodów i pociągów na trasie Ostróda - Iława. Strażacy i pracownicy pogotowia gazowego zlokalizowali już i zabezpieczyli miejsce, z którego ulatniał się gaz.

Ostróda: Trzy tysiące gości na targach AMIA. Początek już we wtorek

Email Drukuj PDF

Nowości ze świata maszyn, narzędzi oraz komponentów do produkcji mebli zaprezentują wystawcy podczas zbliżających się Targów Technologii Obróbki Drewna i Produkcji Mebli AMIA, które odbędą się w Arenie Ostróda w dniach 8 - 10 kwietnia. Już dziś wiadomo, że targi cieszą dużym zainteresowaniem wśród przedstawicieli branży - w systemie rezerwacji online bilety zabukowało dotąd około 3 tysięcy gości.

Strona 1 z 93