Najmowicz
Jesteś tutaj: Aktualności

Aktualności

Wszystkich Świętych w Ostródzie: Darmowe autobusy, zmiana organizacji ruchu...

Email Drukuj PDF

Zmiana organizacji ruchu w rejonie cmentarzy przy ulicach Spokojnej i Chrobrego, darmowe przejazdy autobusami komunikacji miejskiej i wzmożone patrole policyjne. Już jutro Dzień Wszystkich Świętych.

Gmina Ostróda: Apel ku czci więźniów zamordowanych w Zawadach Małych

Email Drukuj PDF

Jak co roku, w dniu 28 października, na cmentarzu w Zawadach Małych odbył się apel ku czci pomordowanych więźniów obozu w Działdowie, zorganizowany przez Gminę Ostróda oraz Szkołę Podstawową im. Synów Pułku w Starych Jabłonkach.

Ostróda: Zapraszamy na targi łowieckie Hubertus Arena 2014

Email Drukuj PDF

W dniach 8 - 9 listopada w ostródzkiej Expo Arenie odbędzie się pierwsza edycja targów Hubertus Arena. Organizatorzy zapraszają wszystkich, którzy z tematyką łowiecką związani są zawodowo, tych dla których jest to wyjątkowe hobby, jak i tych, którzy na co dzień nie mają styczności z branżą.

Kanał z Ostródy do Elbląga na Liście Światowego Dziedzictwa UNESCO?

Email Drukuj PDF

Związku Gmin Kanału Ostródzko-Elbląskiego i Pojezierza Iławskiego rozpoczął starania o wpisanie systemu zabytkowych pochylni na Kanale Elbląskim na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO. Wczoraj - dokładnie w 170 rocznicę rozpoczęcia budowy kanału - do Narodowego Instytutu Dziedzictwa wpłynął wniosek w tej sprawie.

Co robić w Ostródzie? Imprezowy rozkład jazdy (27.10 - 02.11.2014)

Email Drukuj PDF

Co ciekawego dzieje się w Ostródzie pomiędzy 27 października, a 2 listopada 2014 roku? Zapraszamy na kolejny odcinek Imprezowego Rozkładu Jazdy portalu NaszaOstróda.pl.

Ostróda: Młodzieżowe Centrum Kariery zaprasza do udziału w projekcie "Równi na rynku pracy"

Email Drukuj PDF

Młodzieżowe Centrum Kariery OHP w Ostródzie zaprasza do udziału w projekcie współfinansowanym ze środków Unii Europejskiej „RÓWNI NA RYNKU PRACY” w ramach programu „Gwarancje dla Młodzieży”.

Ostróda: Rozpoczęły się targi ogrodnicze "Garden Arena". Wstęp wolny

Email Drukuj PDF

Do niedzieli 26 października potrwają rozpoczęte dzisiaj targi ogrodnicze "Garden Arena". W gronie ponad czterdziestu wystawców znajdą się firmy z kraju i zagranicy. Do udziału zaproszono także licznych profesjonalistów, wielbicieli zieleni oraz tematyki ogrodnictwa, którzy udzielać będą ciekawych porad. Wstęp na targi jest bezpłatny!

Ostróda: Żołnierze i Weterani – nowa wystawa w zamkowej bibliotece

Email Drukuj PDF

Do 24 listopada w czytelni Miejskiej Biblioteki Publicznej będzie można zwiedzać wystawę, poświęconą żołnierzom ostródzkiego garnizonu, którzy pełnili służbę poza granicami kraju oraz na kursach organizowanych przez Armię Stanów Zjednoczonych.

Co robić w Ostródzie? Imprezowy rozkład jazdy (20 - 26 października)

Email Drukuj PDF

Co ciekawego dzieje się w Ostródzie pomiędzy 20 a 26 października 2014 roku? Zapraszamy na kolejny odcinek Imprezowego Rozkładu Jazdy portalu NaszaOstróda.pl.

Strona 1 z 106