Brodiuk

Polecamy również: Noclegi w Polsce, tanie noclegi Mazury | Ostróda, Informacje lokalne | Strony www, poligrafia, ulotki, plakaty | Autoserwis Domańscy Ostróda

Jesteś tutaj: Aktualności

Aktualności

Ostróda: Rozpoczęły się targi ogrodnicze "Garden Arena". Wstęp wolny

Email Drukuj PDF

Do niedzieli 26 października potrwają rozpoczęte dzisiaj targi ogrodnicze "Garden Arena". W gronie ponad czterdziestu wystawców znajdą się firmy z kraju i zagranicy. Do udziału zaproszono także licznych profesjonalistów, wielbicieli zieleni oraz tematyki ogrodnictwa, którzy udzielać będą ciekawych porad. Wstęp na targi jest bezpłatny!

Ostróda: Żołnierze i Weterani – nowa wystawa w zamkowej bibliotece

Email Drukuj PDF

Do 24 listopada w czytelni Miejskiej Biblioteki Publicznej będzie można zwiedzać wystawę, poświęconą żołnierzom ostródzkiego garnizonu, którzy pełnili służbę poza granicami kraju oraz na kursach organizowanych przez Armię Stanów Zjednoczonych.

Co robić w Ostródzie? Imprezowy rozkład jazdy (20 - 26 października)

Email Drukuj PDF

Co ciekawego dzieje się w Ostródzie pomiędzy 20 a 26 października 2014 roku? Zapraszamy na kolejny odcinek Imprezowego Rozkładu Jazdy portalu NaszaOstróda.pl.

Ostróda: Do wyborów zostały cztery tygodnie. Uruchamiamy serwis wyborczy!

Email Drukuj PDF

Znamy już nazwiska wszystkich kandydatów, startujących w tegorocznych wyborach, a to oznacza, że od teraz kampania nabierze tempa. Na cztery tygodnie przed głosowaniem, uruchamiamy specjalny serwis wyborczy, w którym znajdziecie wszelkie przydatne informacje na temat batalii samorządowej 2014.

Ostróda: Wybory już za miesiąc! Zobacz, kto wystartuje w Twoim okręgu

Email Drukuj PDF

Stu trzydziestu kandydatów będzie ubiegało się o mandat radnego miejskiego w zaplanowanych na 16 listopada wyborach samorządowych. W tym roku po raz pierwszy głosować będziemy w jednomandatowych okręgach wyborczych.

Co robić w Ostródzie? Imprezowy rozkład jazdy (13 - 19 października)

Email Drukuj PDF

Co ciekawego dzieje się w Ostródzie pomiędzy 13 a 19 października 2014 roku? Zapraszamy na kolejny odcinek Imprezowego Rozkładu Jazdy portalu NaszaOstróda.pl.

Obwodnice Ostródy za prawie miliard złotych! Rozstrzygnięto przetarg

Email Drukuj PDF

Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad rozstrzygnęła przetarg na budowę dwóch obwodnic Ostródy - w ciągu drogi ekspresowej nr 7 i drogi krajowej nr 16. Wartość wybranej oferty to niemal miliard złotych.

Medycyna estetyczna w Elblągu. Zobacz nową Klinikę Medesta

Email Drukuj PDF

Obecnie rozwija się wiele dziedzin medycyny, w tym medycyna i chirurgia estetyczna. Coraz więcej Pacjentów świadomie decyduje się na zabiegi poprawiające urodę, które do niedawna w Polsce były tematem tabu.

Nowe Rozmaitości Ostródzkie już w sprzedaży

Email Drukuj PDF

Nowy numer "Rozmaitości Ostródzkich" - pierwszego i jedynego kolorowego magazynu ziemi ostródzkiej - już w sprzedaży. Szukaj nas w kioskach i sklepach z prasą kolorową. Cena: tylko 1,70 zł.

Strona 1 z 105