Neo

Polecamy również: Noclegi w Polsce, tanie noclegi Mazury | Ostróda, Informacje lokalne | Strony www, poligrafia, ulotki, plakaty | Autoserwis Domańscy Ostróda

Jesteś tutaj: Aktualności

Aktualności

Gmina Ostróda: Pożar kurników i stodoły w Wirwajdach

Email Drukuj PDF

W środę 20 sierpnia tuż przed godziną 16 do Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Ostródzie wpłynęło zgłoszenie o pożarze kurnika oraz przybudowanego do niego budynku gospodarczego w Wirwajdach pod Ostródą.

Tak było na Ostróda Reggae Festival 2014 [zdjęcia]

Email Drukuj PDF

Koncertami Dub Inc., Easy Star All-Stars oraz Maleo Reggae Rockers zakończyła się czternasta edycja Ostróda Reggae Festival. Od czwartku 14 sierpnia do niedzieli 17 sierpnia w Czerwonych Koszarach i amfiteatrze wystąpiło kilkudziesięciu wykonawców, a na ich koncertach bawiło się około 10 tysięcy fanów reggae.

Co robić w Ostródzie? Imprezowy rozkład jazdy (18 - 24 sierpnia)

Email Drukuj PDF

Po najbardziej imprezowych dniach w roku na Ostróda Reggae Festival, czas na tydzień z mniejszą ilością atrakcji. Co robić w Ostródzie w ciągu najbliższych dni?

Ostróda Reggae Festival bezpieczny i bez poważniejszych incydentów. Policja podsumowała imprezę

Email Drukuj PDF

Podczas czternastej edycji Ostróda Reggae Festival, policjanci nie odnotowali poważnych zdarzeń kryminalnych czy przypadków zakłócania ładu i porządku publicznego. Interwencje funkcjonariuszy najczęściej dotyczyły drobnych zdarzeń.

Ostróda: Zapraszamy na obchody Święta Wojska Polskiego

Email Drukuj PDF

Starosta ostródzki, burmistrz Ostródy, Związek Żołnierzy Wojska Polskiego oraz Parafia pw. Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny w Ostródzie zapraszają na obchody Święta Wojska Polskiego, które odbędą się w piątek 15 sierpnia 2014 w Kościele pw. NPNMP oraz pod Pomnikiem Obrońców Suwerenności i Niepodległości Rzeczypospolitej Polskiej.

Wybierasz się na Ostróda Reggae Festival? Oto wszystko, co powinieneś wiedzieć

Email Drukuj PDF

Czternasta edycja Ostróda Reggae Festival rozpoczęła się w czwartek 14 sierpnia i potrwa do niedzieli. Co powinniście wiedzieć na temat tegorocznej odsłony największej w Polsce imprezy reggae?

Co robić w Ostródzie? Imprezowy rozkład jazdy (11 - 17 sierpnia 2014)

Email Drukuj PDF

Czternasta edycja Ostróda Reggae Festival i koncert kabaretu Neo-Nówka to najciekawsze wydarzenia rozpoczynającego się tygodnia. Na co jeszcze warto wybrać się w Ostródzie w ciągu najbliższych dni? Zapraszamy na kolejną odsłonę Imprezowego Rozkładu Jazdy portalu NaszaOstróda.pl.

Ostróda: "Pocztówki z lasu" na bulwarze nad Jeziorem Drwęckim

Email Drukuj PDF

„Pocztówki z lasu” to plenerowa wystawa fotograficzna z okazji 90-lecia Lasów Państwowych, którą od 7 do 31 sierpnia będzie można podziwiać przy ostródzkim molo.

Ostróda: "Równi na rynku pracy" - nowy projekt Młodzieżowego Centrum Kariery

Email Drukuj PDF

Młodzieżowe Centrum Kariery OHP w Ostródzie zaprasza młodzież w wieku 18 – 24 lat do udziału w planowanym projekcie pt. „RÓWNI NA RYNKU PRACY” w ramach programu „Gwarancje dla Młodzieży”. Rekrutacja trwa do września.

Strona 1 z 100