AMW

 

Jesteś tutaj: Aktualności

Aktualności

Co robić w Ostródzie? Imprezowy rozkład jazdy (27 czerwca - 3 lipca)

Email Drukuj PDF

Co ciekawego dzieje się w Ostródzie w tym tygodniu? Zapraszamy na kolejny odcinek Imprezowego Rozkładu Jazdy portalu NaszaOstróda.pl.

Ostróda: Zapraszamy nad Jezioro Drwęckie na Dni Morza 2016 [program imprez]

Email Drukuj PDF

W sobotę 25 czerwca na bulwarze Jeziora Drwęckiego odbędą się imprezy z okazji Ostródzkich Dni Morza. Chociaż Ostróda nie leży nad morzem, jeszcze do niedawna można było nad nie dopłynąć statkami miejscowej Żeglugi. Obecnie, z niewyjaśnionych przyczyn, statki Żeglugi Ostródzko-Elbląskiej nie obsługują rejsów z Ostródy do Elbląga, a największa atrakcja, jaką były rejsy po pochylniach, zniknęła z oferty turystycznej naszego miasta. Tradycja Dni Morza jednak przetrwała. Poniżej prezentujemy program sobotnich imprez.

Co robić w Ostródzie? Imprezowy rozkład jazdy (20 - 26 czerwca)

Email Drukuj PDFCo ciekawego dzieje się w Ostródzie w tym tygodniu? Zapraszamy na kolejny odcinek Imprezowego Rozkładu Jazdy portalu NaszaOstróda.pl.

Ostróda, powiat: IMGW ostrzega przed silnymi burzami z gradem

Email Drukuj PDF

UWAGA! Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej wydał ostrzeżenie meteorologiczne drugiego stopnia dla województwa warmińsko-mazurskiego. Przewiduje się wystąpienie niebezpiecznych zjawisk meteorologicznych (silne burze z gradem), powodujących duże straty materialne i zagrożenie życia. Zalecana ostrożność, potrzeba śledzenia komunikatów i rozwoju sytuacji pogodowej.

Ostróda: Radny Dariusz S. skazany za nękanie radnego Krajewskiego. Musi zapłacić prawie 2,5 tys. zł.

Email Drukuj PDF

Sąd Rejonowy w Iławie skazał w trybie nakazowym ostródzkiego radnego miejskiego Dariusza S. na karę grzywny za uporczywe nękanie radnego Piotra Krajewskiego. Wyrok nie jest prawomocny.

Ostróda: Zapraszamy na Targi Organizacji Pozarządowych Powiatu Ostródzkiego TOPPO 2016

Email Drukuj PDF

Rada Organizacji Pozarządowych Powiatu Ostródzkiego, Ostródzka Rada Organizacji Pozarządowych oraz Stowarzyszenie Centrum Wspierania Organizacji Pozarządowych i Inicjatyw Obywatelskich zapraszają na Targi Organizacji Pozarządowych Powiatu Ostródzkiego TOPPO 2016, które odbędą się już w najbliższą niedzielę (19 czerwca) na bulwarze Jeziora Drwęckiego.

Strona 1 z 204