Neo

Polecamy również: Noclegi w Polsce, tanie noclegi Mazury | Ostróda, Informacje lokalne | Strony www, poligrafia, ulotki, plakaty | Autoserwis Domańscy Ostróda

Jesteś tutaj: Aktualności

Aktualności

Ostróda: Międzynarodowe Targi Meblowe po raz czterdziesty pierwszy

Email Drukuj PDF

We wtorek 2 września w centrum wystawienniczym Arena Ostróda rozpocznie się 41 edycja Międzynarodowych Targów Meblowych. W imprezie, która potrwa do piątku, weźmie udział ponad stu wystawców.

Co robić w Ostródzie? Imprezowy rozkład jazdy (1 - 7 września 2014)

Email Drukuj PDF

Targi organizacji pozarządowych, Festiwal Sztuk Walk i Kultury Japonii oraz 41 edycja Międzynarodowych Targów Meblowych w Arenie Ostróda to najciekawsze wydarzenia rozpoczętego tygodnia. Na co jeszcze warto wybrać się w Ostródzie?

Ostróda: Rozpoczęły się igrzyska seniorów Warmia Mazury Senior Games. Dziś ceremonia otwarcia

Email Drukuj PDF

W czwartek 28 sierpnia ruszyły długo wyczekiwane zawody Warmia Mazury Senior Games. Największy sportowy turniej dla seniorów rozpoczęła rywalizacja w pięciu dyscyplinach – w Iławie ruszyły zawody tenisowe, w Lidzbarku Warmińskim lekkoatletyka, w Olsztynie pływanie, a w Pasłęku golf. Od dzisiaj w Ostródzie rozgrywane są zawody piłkarskie i kajakarskie, a o godzinie 20 w amfiteatrze odbędzie się oficjalna ceremonia otwarcia igrzysk.

Ostróda: Zapraszamy na ceremonię otwarcia Warmia Mazury Senior Games

Email Drukuj PDF

Występ Ryszarda Rynkowskiego, pokaz sztucznych ogni i laserów, przemarsz ponad 200 uczestników zawodów, zapalenie znicza olimpijskiego, a także występ duetu akrobatycznego „Delfina i Bartek”- zwycięzców V edycji programu „Mam talent”. Takie, oraz inne atrakcje czekają na wszystkich, którzy wybiorą się na uroczystą ceremonię otwarcia Warmia Mazury Senior Games.

Ostróda: Stowarzyszenie "RzeczJasna" szuka Mistrzów

Email Drukuj PDF

Czy wiecie, że w Ostródzie powstaje właśnie nowe miejsce twórczych działań dla mieszkańców? Miejsce spotkań, koncertów, wystaw i pokazów filmowych. Miejsce działań prospołecznych i obywatelskich, debat na różne tematy. Miejsce na czytelnię, wymienialnię gazet i książek, gier świetlicowych i planszowych, Wi-Fi. Miejsce wymiany doświadczeń, dzielenia pasji i wspierania inicjatyw lokalnych.

Co robić w Ostródzie? Imprezowy rozkład jazdy (25 - 31 sierpnia)

Email Drukuj PDF

Ceremonia otwarcia Warmia-Mazury Senior Games to najciekawiej zapowiadające się z wydarzeń tego tygodnia. Na co jeszcze warto wybrać się w Ostródzie?

Gmina Ostróda: Pożar kurników i stodoły w Wirwajdach

Email Drukuj PDF

W środę 20 sierpnia tuż przed godziną 16 do Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Ostródzie wpłynęło zgłoszenie o pożarze kurnika oraz przybudowanego do niego budynku gospodarczego w Wirwajdach pod Ostródą.

Tak było na Ostróda Reggae Festival 2014 [zdjęcia]

Email Drukuj PDF

Koncertami Dub Inc., Easy Star All-Stars oraz Maleo Reggae Rockers zakończyła się czternasta edycja Ostróda Reggae Festival. Od czwartku 14 sierpnia do niedzieli 17 sierpnia w Czerwonych Koszarach i amfiteatrze wystąpiło kilkudziesięciu wykonawców, a na ich koncertach bawiło się około 10 tysięcy fanów reggae.

Co robić w Ostródzie? Imprezowy rozkład jazdy (18 - 24 sierpnia)

Email Drukuj PDF

Po najbardziej imprezowych dniach w roku na Ostróda Reggae Festival, czas na tydzień z mniejszą ilością atrakcji. Co robić w Ostródzie w ciągu najbliższych dni?

Strona 1 z 101