Neo
Jesteś tutaj: Aktualności

Aktualności

Ostróda: Nowy sprzęt w sali kameralnej amfiteatru

Email Drukuj PDF

Centrum Kultury w Ostródzie pozyskało w bieżącym roku środki finansowe z Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego. Dzięki projektowi „Wyposażenie sali kameralnej amfiteatru w Ostródzie” zakupiony został profesjonalny zestaw nagłośnieniowy, mikser, mikrofony oraz podesty sceniczne do sali kameralnej amfiteatru.

Restauracje z Ostródy i okolic w gronie 100 najlepszych w Polsce

Email Drukuj PDF

Restauracje Hotelu Willa Port Resort w Ostródzie, Hotelu Anders w Starych Jabłonkach oraz Hotelu Spa Dr Irena Eris w Wysokiej Wsi znalazły się na liście 100 najlepszych restauracji w Polsce w plebiscycie Poland 100 Best Restaurants 2016.

Co robić w Ostródzie? Imprezowy rozkład jazdy (17 - 23 października)

Email Drukuj PDF

Co ciekawego dzieje się w Ostródzie w tym tygodniu? Zapraszamy na kolejny odcinek Imprezowego Rozkładu Jazdy portalu NaszaOstróda.pl.

Ostróda: Weź udział w projektowaniu ścieżek rowerowych. Możesz to zrobić nie wychodząc z domu

Email Drukuj PDF

Od dziś za pośrednictwem strony rowery.um.ostroda.pl można brać czynny udział w wyznaczaniu lokalizacji elementów infrastruktury dodatkowej (wiat i stojaków rowerowych, samoobsługowych stacji naprawy rowerów, podpórek rowerowych) w ramach projektu „Budowa ścieżek rowerowych wraz z infrastrukturą towarzyszącą” przygotowywanego przez Gminę Miejską Ostróda.

Zapraszamy na wernisaż wystawy "Oręż średniowiecza. Rekonstrukcje historyczne Drużyny Rycerskiej Komturii Ostródzkiej"

Email Drukuj PDF

W środę 19 października o godz. 17:00 odbędzie się wernisaż nowej wystawy czasowej Muzeum w Ostródzie pt. "Oręż średniowiecza. Rekonstrukcje historyczne Drużyny Rycerskiej Komturii Ostródzkiej". Wystawa została przygotowana we współpracy z ostródzkim bractwem rycerskim. Odeśle nas ona do atmosfery późnego średniowiecza i obfitować będzie w wiele związanych z tym okresem atrakcji. Wstęp na wernisaż bezpłatny. Serdecznie zapraszamy.

Ostróda: Nadkom. Marcin Danowski zostanie nowym Komendantem Powiatowym Policji

Email Drukuj PDF

Jak dowiedziało się Radio Zet Gold Mazury, nadkomisarz Marcin Danowski ma zostać w przyszłym tygodniu nowym Komendantem Powiatowym Policji w Ostródzie. Nadkom. Danowski, który kilkanaście lat temu był komendantem ostródzkiej Straży Miejskiej, pełni obecnie obowiązki I zastępcy Komendanta Powiatowego Policji w Kętrzynie.

Strona 1 z 211