Neo

Polecamy również: Noclegi w Polsce, tanie noclegi Mazury | Ostróda, Informacje lokalne | Strony www, poligrafia, ulotki, plakaty | Autoserwis Domańscy Ostróda

Jesteś tutaj: Aktualności

Aktualności

Co robić w Ostródzie? Imprezowy rozkład jazdy (29.09 - 05.10.2014)

Email Drukuj PDF

Co robić w Ostródzie między 29 września i 5 października? Zapraszamy na kolejny odcinek Imprezowego Rozkładu Jazdy portalu NaszaOstróda.pl.

Zarząd Powiatu odpowiada dyr. Kowalskiemu: Jego oświadczenie to nieudana próba obrony

Email Drukuj PDF

Nie milkną echa odwołania Ryszarda Kowalskiego ze stanowiska dyrektora Zespołu Placówek Szkolno – Wychowawczo – Rewalidacyjnych w Ostródzie. Na wczorajsze oświadczenie dyrektora Kowalskiego zareagował starosta Włodzimierz Brodiuk i Zarząd Powiatu. Treść oświadczenia publikujemy poniżej.

Gmina Ostróda: Zapraszamy na VII Mazurski Dzień Ziemniaka

Email Drukuj PDF

W niedzielę 28 września w Dworze Kraplewo odbędzie się VII Mazurski Dzień Ziemniaka. Głównym punktem programu będzie jak co roku konkurs na najlepszą potrawę z ziemniaka.

Ostróda: Rozpoczęły się targi turystyczne Arena Tourism Poland

Email Drukuj PDF

Do soboty 27 września potrwają rozpoczęte dzisiaj w Arenie Ostróda targi Arena Tourism Poland. Na liście wystawców znajduje się ponad 40 firm. Są wśród nich hotele, spa, urzędy miasta, muzea,  organizacje i wydawnictwa branżowe. W sobotę Arena zostanie otwarta dla zwiedzających. 

Ryszard Kowalski: Odwołanie mnie miało podłoże polityczne

Email Drukuj PDF

We wtorek 23 września opublikowaliśmy informację Starostwa Powiatowego w Ostródzie o odwołaniu dyrektora Zespołu Placówek Szkolno– Wychowawczo- Rewalidacyjnych (dawniej SOSW Ostróda) Ryszarda Kowalskiego. Dzisiaj sam zainteresowany wystosował oświadczenie, w którym odnosi się do zarzutów stawianych przez Zarząd Powiatu.

Ostróda: Weekend dla organizacji pozarządowych na Dworcu RzeczJasna

Email Drukuj PDF

Stowarzyszenie Inicjatyw Możliwych "RzeczJasna" zaprasza na darmowe i otwarte warsztaty dla organizacji pozarządowych i liderów z terenu powiatu ostródzkiego. Zajęcia odbędą się w najbliższy weekend (26 - 28 września) w budynku ostródzkiego dworca PKP.

Ostróda: Tomasz Brzeski nowym dyrektorem SOSW. Ryszard Kowalski odwołany

Email Drukuj PDF

Ryszard Kowalski nie pełni już funkcji dyrektora Zespołu Placówek Szkolno– Wychowawczo- Rewalidacyjnych (dawniej SOSW Ostróda). W ubiegły czwartek 18 września, uchwałą Zarządu Powiatu, został odwołany ze stanowiska. Obowiązki dyrektora objął Tomasz Brzeski.

GDDKiA: Wiadomo już, kto wybuduje ekspresową "siódemkę" z Miłomłyna do Ostródy

Email Drukuj PDF

Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad rozstrzygnęła przetarg na budowę ponad dziewięciokilometrowego odcinka nowej drogi ekspresowej S7 z Miłomłyna do Ostródy. Najkorzystniejszą ofertę złożyło konsorcjum firm Budimex SA z siedzibą w Warszawie oraz Ferrovial Agroman SA z siedzibą w Madrycie.

Co robić w Ostródzie? Imprezowy rozkład jazdy (22 - 28 września 2014)

Email Drukuj PDF

Na co warto wybrać się w Ostródzie w tym tygodniu (22 - 28 września)?

Strona 1 z 103